VOLVO CAR – КИЕВ АЭРОПОРТ
27.05.2024 EUR / UAH = 43.95
+38 044 591 70 70

Volvo один з перших в Україні з ексклюзивною програмою сервісу для електромобілів: обслуговування вже включене у вартість авто

volvo-odin-z-pershih-v-ukrayini-z-eksklyuzivnoyu-programoyu-servisu-dlya-elektromobiliv-obslugovuvannya-vzhe-vklyuchene-u-vartist-avto

Volvo в Україні запропонував спеціальні умови для власників електромобілів бренду: за програмою Volvo Care Offer сервіс на 3 роки вже включений у вартість авто. Ексклюзивна пропозиція від Volvo доводить – електромобілі це сучасно, екологічно та фінансово вигідно.

Сервісна програма діє протягом 100 000 км, або 3 років – залежно від того, що настане раніше. Вона доступна для всіх електромобілів Volvo та передбачає: регулярне сервісне обслуговування авто відповідно до регламенту, заміну запчастин, що піддаються природному зносу, та оновлення програмного забезпечення.

Volvo дбає, щоб власники отримували задоволення не лише від керування авто, а й досвіду володіння. Тому пропонує ексклюзивні умови гарантії на електромобіль: 3 роки або 100 000 км – залежно від того, що настане раніше. Додаткову впевненість в авто забезпечує гарантія на літієво-іонний акумулятор: 8 років або 160 000 км пробігу – залежно від того, що настане раніше. 

Спеціальні умови сервісу, гарантії на електромобіль та акумулятор поширюються на весь модельний ряд електромобілів Volvo: XC40, C40 та нещодавно представлений EX30.

Власникам не потрібно витрачати додаткові кошти на ТО нових електричних Volvo. Вартість такого сервісу не лише значно дешевша, ніж для авто із ДВЗ, а вже включена до вартості нового електромобіля.

Тип двигуна Здійснюється ТО Вартість (із ПДВ)
XC40 Recharge (електромобіль) один раз на 30 000 км або 2 роки від 15 362 грн*
XC40 (м’який гібрид) один раз на 20 000 км або 1 рік від 36 700 до 41 948 грн*

Порівняння вартості сервісу між повністю електричним Volvo XC40 Recharge та м’яким гібридом із ДВЗ Volvo XC40.

Відповідно, 15 362 грн з ПДВ* вже включені до вартості електромобіля XC40. Власнику, щоб отримати якісне технічне обслуговування, достатньо лише відвідати офіційний сервіс.

«Обслуговування електромобілів потребує спеціальних знань та устаткування, та очевидно – для власників це додаткова перевага, бо напряму заощаджує кошти, – зазначає Артем Ткаченко, бренд-директор Volvo в Україні.Ми постійно покращуємо досвід володіння повністю електричними Volvo, пропонуючи ексклюзивні умови обслуговування. Ера дизельних авто Volvo закінчиться до початку 2024 року, бренд впевнено рухається до електричного майбутнього».

* Вартість розрахована станом на серпень 2023 р. та вимагає уточнення в офіційних дилерів Volvo в Україні.