VOLVO CAR – КИЕВ АЭРОПОРТ
24.07.2024 EUR / UAH = 45.2
+38 044 591 70 70

До 30% вигоди* на сервіс для післягарантійних авто. За підтримки заводу-виробника Volvo Cars.

Banner_Volvo_770x545_22.jpg

До 30% вигоди* на сервіс для післягарантійних авто.
За підтримки заводу-виробника Volvo Cars.

Спеціальні умови на сервісне обслуговування післягарантійних авто:

https://viking-motors.ua/wp-content/uploads/2021/01/Screenshot_1-1.jpg

Безпека і якість вже багато років є пріоритет при виробництві автомобілів Volvo. Всі складові компоненти регулярно проходять тести з контролю витривалості та надійності кожного окремого механізму.
Саме тому Volvo Car - Київ аеропорт рекомендують використовувати тільки оригінальні запасні частини при ремонті Вашого авто.

 

ЗАПИС НА СЕРВІС

Найвищим пріоритетом для кожного співробітника дилерського центру є Ваше 100% задоволення, тому ми завжди прагнемо перевершити Ваші очікування і зробити Ваш візит до нашого автосалону легким та приємним.

ЗАПИС НА СЕРВІС

Обслуговуйте Ваш автомобіль в сервісному центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт» легко і швидко!

 

*ТОВ «ВІДІ Нордвей». Код ЄДРПОУ 40252545

*Під вигодою мається на увазі надання знижки відповідного розміру від вартості робіт і запчастин, зазначених у прайс-листі. Знижка застосовується виключно на запчастини, які належать до груп «сервіс» і «запчастини, які піддаються природньому зносу» за класифікацією виробника. Знижка автоматично застосовується при першому зверненні власника автомобіля відповідного віку до сервісної станції дилера. Умовою збереження наданої знижки є відвідування сервісної станції не рідше одного разу на рік. При порушенні цієї умови власник автомобіля отримає наймінімальнішу знижку відповідно даної програми – 10% від вартості зазначеної в прайс-листі. Пропозиція діє з 1 січня 2024 по 31 грудня 2024 в офіційному дилерському центрі Volvo CarКиїв Аеропорт і завод-виробник залишає за собою право вносити зміни в програму без попередження.