VOLVO CAR – КИЕВ АЭРОПОРТ
27.05.2024 EUR / UAH = 43.95
+38 044 591 70 70

Додаткова персональна гарантія* на запчастини Volvo!

Banner_Volvo_770x545_20-(1).jpg

ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛЬНА ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ VOLVO покриває безкоштовну** заміну запчастини, якщо в ній було виявлено заводський дефект, а також безкоштовні** ремонтні роботи, пов’язані із заміною такої запчастини на Вашому Volvo, до того часу, поки Ви володієте автомобілем.

Якщо Ви обслуговуєте Ваш Volvo на офіційному сервісі, то отримуєте право на нашу спеціальну програму «ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛЬНА ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ VOLVO». Отже, довіряючи ремонт Вашого Volvo нашим експертам-технікам із використанням оригінальних запчастин Volvo, Ви завжди будете впевнені у своєму авто - незалежно від того, скільки кілометрів Ви проїхали.

Виключно в офіційних сервісних центрах Volvo Компанія Volvo Cars гарантує, що всі деталі, встановлені на офіційному сервісі Volvo, не матимуть дефектів у матеріалі чи виготовленні. Умови даної Спеціальної програми включають оплату робіт по заміні запчастин.

Дія спеціальної програми «ДОДАТКОВА ПЕРСОНАЛЬНА ГАРАНТІЯ НА ЗАПЧАСТИНИ VOLVO» не поширюється на аксесуари, акумуляторні батареї, запчастини, які зазнають природного зносу під час експлуатації та витратні матеріали. Також, не покриваються запчастини, які потребують заміни через будь-який зовнішній вплив.

Для більш детального інформацією просимо звертатись до відділу сервісу Volvo Сar Київ Аеропорт за телефоном: +38 (044) 591 70 70


 *Під гарантією мається на увазі право скористатись умовами спеціальної програми «Додаткова персональна гарантія на запчастини Вольво», що не є гарантійним строком (терміном) відповідно до законодавства. ** Під безкоштовною заміною запчастин та безкоштовними ремонтними роботами мається на увазі надання послуг за 1 гривню з ПДВ.