VOLVO CAR – КИЕВ АЭРОПОРТ
26.05.2024 EUR / UAH = 43.95
+38 044 591 70 70

Придбай цифрове дзеркало Volvo з додатковою вигодою 10%*

Без-назви-1.jpg

Завітай до офіційного дилерського центру Volvo Car – Київ Аеропорт та скористайтеся вигідною пропозицією на встановлення цифрового дзеркала заднього виду зі знижкою 10%*.

Компанія Volvo Cars завжди турбується про зручність та безпеку водія тому постійно розробляє та вдосконалює нові технології для зручності їзди за кермом.  Внутрішнє цифрове дзеркало заднього виду зробить ваше керування автомобілем більш комфортним та безпечним. Внутрішнє цифрове дзеркало заднього виду відображає зображення з камери, яка встановлена в задній частині автомобіля. Камера надає огляд за автомобілем втричі ширше, ніж традиційне дзеркало заднього виду, навіть якщо огляду заважають багажна упаковка чи пасажири на задньому сидінні. А у темний час доби ви маєте змогу регулювати відображення від миготливих або яскравих вогнів автомобілів, що їдуть позаду вас.

ПЕРЕВАГИ:

  • Дзеркало заднього виду з ширшим оглядом.
  • Автоматичний захист від засліплення.
  • Два режими налаштування, функція камери та дзеркало, перемикаються між собою за допомогою сенсорного інтерфейсу.
  • Регулювання відображення від миготливих або яскравих сигналів автомобілів, що їдуть за вами.
  • Камера надає огляд позаду автомобіля втричі більше, ніж традиційне дзеркало заднього виду.

Більш детально за телефоном 38 044 591 70 70


*ТОВ «ВІДІ Нордвей». Код ЄДРПОУ 40252545. Спеціальна пропозиція діє з 01.04.2024 по 30.06.2024 року. У період дії Акції, пропонувати усім клієнтам ТОВ «ВІДІ НОРДВЕЙ» знижку у розмірі 10 % на встановлення цифрового дзеркала заднього виду. Знижка надається на цифрове дзеркала заднього виду та роботи з його встановлення. Право на отримання спеціальних пропозицій та знижок в рамках Акції мають фізичні та юридичні особи – громадяни України. Акції, не сумуються з іншими акційними пропозиціями та знижками.