VOLVO CAR – КИЇВ АЕРОПОРТ
26.05.2024 EUR / UAH = 43.95
+38 044 591 70 70

Дилерський центр Volvo Car - Київ Аеропорт

Ваш офіційний дилер Volvo на Бориспільському шосе

Вишуканий дизайн, максимальний рівень безпеки, інноваційні технології, комфорт і легкість у керуванні зробили Volvo уособленням ідеального сучасного автомобіля. Будь-яка з представлених моделей підкреслить впевнений характер і високий статус свого власника. Широкий модельний ряд кросоверів, седанів і унікальна лінійка Cross Country дозволяє вибрати автомобіль для міста, подорожей, сімейну або модель бізнес-класу, а також універсальний варіант.

Стандарти Volvo Retail Experience (VRE).

«Volvo Car – Київ Аеропорт» це Перший та Єдиний в Україні, флагманський дилерський центр Volvo, побудований відповідно до новітніх стандартів Volvo Retail Experience (VRE).

3D тур по салону
Повний спектр послуг

Новітній дилерський центр надає своїм Клієнтам повний спектр унікальних та вже звичних послуг починаючи від найкращого тест-драйву автомобіля Volvo на єдиному в Києві швидкісному Бориспільському шосе до унікальних пропозицій доступних тільки в дилерському центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт».

Турбота про клієнтів

Найвищім пріоритетом для кожного співробітника дилерського центру є 100% задоволення Клієнтів. Ми завжди прагнемо перевершити Ваші очікування і зробити відвідування нашого салону легким, приємним та пам’ятним.

Фінансові послуги

Допомагаємо стати власником нового Volvo.

Кредит

Простий та зручний спосіб стати влаусником нового автомобіля Volvo.

Детальніше
Trade–In

Легкий спосіб отримати нову Volvo.

Детальніше
3D–тур

Прогуляйтесь інтерактивно нашим салоном.

З 2016 року прихильники шведської розкоші можуть вибрати свій ідеальний Volvo у офіційному дилерському центрі Volvo Car - Київ Аеропорт. Це перший флагманський автосалон Volvo, побудований за новітніми стандартами бренду VRE (Volvo Retail Experience).

Згідно концепції Volvo, ми пропонуємо повний спектр послуг з продажу та обслуговування автомобілів на одному майданчику: від динамічного тест-драйву на швидкісній трасі Київ-Бориспіль до унікальних пропозицій, що доступні тільки у Volvo Car - Київ Аеропорт.

Ми є частиною найбільшого автомобільного холдингу України VIDI, що має понад 20-ти років успішної роботи на автомобільному ринку. Купуючи автомобіль у Volvo Car - Київ Аеропорт, ви можете бути впевнені, що він стане запорукою вашої безпеки, стилю та комфорту.

Дилерський центр виконаний у скандинавському стилі. Престижний, але лаконічний дизайн, продуманий просторий інтер'єр, що поділений на кілька зон, створені для зручності клієнтів. Майданчик поєднує шоурум, де представлені останні новинки модельного ряду Volvo, та зону сервісу.

Ми пропонуємо:
  • Тест-драйв всього модельного ряду Volvo на швидкісній трасі Київ-Бориспіль, а також off-road маршрут для автомобілів 4х4.
  • Послуги для комфорту наших клієнтів: ВІДІ Аеропорт сервіс, Volvo Assistance, регулярні спеціальні пропозиції та зручні способи оплати.
  • Послуги страхування та кредитування, що надаються у дилерському центрі.
  • Trade-in дозволяє швидко та вигідно обміняти старий автомобіль на новий Volvo з доплатою.
  • Унікальні пропозиції для корпоративних клієнтів.

Детальніше про особливості модельного ряду, ціни на автомобілі та додаткові послуги уточнюйте у консультантів дилерського центру Volvo Car - Київ Аеропорт або зателефонувавши за вказаними номерами телефону.

Запрошуємо у світ Volvo!

Чекаємо Вас за адресою: Бориспільське шосе (поворот на Аеропорт), 7 хвилин від Києва.

Тел.: (044) 591 70 70