VOLVO CAR – КИЇВ АЕРОПОРТ
26.05.2024 EUR / UAH = 43.95
+38 044 591 70 70

В Україні перший електрокар Volvo XC40 Recharge вже доступний для замовлення

v-ukraїnі-pershij-elektrokar-volvo-xc-40-recharge-vzhe-dostupnij-dlya-zamovlennya

Офіційні дилерський центр Volvo в Україні Volvo Car – Київ Аеропорт розпочав прийом попередніх замовлень на перший електрокар бренду XC40 Recharge. Орієнтовна вартість авто становить від 1 600 000 гривень*. Окрім того, протягом перших 3-х років володіння власники отримають: гарантію на авто, регламентне сервісне обслуговування та Roadside Assistance – програму допомоги у дорозі.

Візуальна чіткість, відсутність зайвих елементів та ергономіка салону – основні характеристики XC40. Ця ж філософія скандинавського дизайну відображена і в електрокарі XC40 Recharge, а додатково – це екологічний та динамічний автомобіль. Без шкідливих викидів та з абсолютною тишею в салоні, Volvo XC40 Recharge презентують в Україні у липні 2021 року. Оформити замовлення та стати одним із перших власників можна вже сьогодні, адже кількість автомобілів обмежена.

 

 

ЗАМОВИТИ АВТО

 

Інноваційний електричний двигун – це повний привод, потужність 408 к.с. та динамічне прискорення від 0 до 100 км/год за 4,9 с.  Запас ходу – орієнтовно 400 км, а заряджання 0-80% триватиме близько 40 хв завдяки технології швидкого заряджання. Електрокар побудовано на платформі CMA (Compact Modular Architecture), котра початково передбачала можливості електрифікації. Відсік для батареї знаходиться у підлозі авто, аби не займати простір у салоні. Додатково простір економить і розмір електромотора –  він набагато менший, порівняно з двигуном внутрішнього згорання.

Випущений 2020 року, XC40 Recharge став не лише першим електромобілем компанії, а й першим Volvo з новою системою мультимедіа на основі Google Automotive Services. Авто представлено з бездротовим оновленням програмного забезпечення: доступні оновлення для роботи медіасистеми та усунення помилок, які можуть впливати на безпеку руху. Щоб оновити функції авто, не потрібно приїжджати до дилерського центру: автомобіль самостійно завантажує оновлення та самовдосконалюється. Усі оновлення відображаються на дисплеї електрокару.

 

ЗАМОВИТИ АВТО

 

*Вартість орієнтовна та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточну вартість та наповнення комплектації необхідно уточнювати в офіційних дилерських центрах Volvo в Україні

Google, Android та Google Play є торговими марками компанії Google LLC.

Замовити авто