VOLVO CAR – КИЇВ АЕРОПОРТ
24.07.2024 EUR / UAH = 45.2
+38 044 591 70 70

Volvo Cars відкриває новий центр із тестування програмного забезпечення у Швеції

volvo-cars-vidkrivaye-novij-centr-iz-testuvannya-programnogo-zabezpechennya-u-shveciyi

Нове покоління електромобілів Volvo, окрім сучасного дизайну, визначається прогресивним програмним забезпеченням. Такі моделі як флагманський електричний SUV EX90 і компактний, але потужний EX30, з часом самовдосконалюються завдяки регулярним віддаленим оновленням ПЗ.

Volvo Cars постійно інвестує у розробку та тестування ПЗ. Найбільша інвестиція на сьогодні – новий найсучасніший центр тестування програмного забезпечення у Ґетеборзі, Швеція. Він розширює можливості комплексного тестування ПЗ на всіх рівнях.

Інвестиції у побудову нового центру склали 300 млн шведських крон. Із площею приблизно 22 000 м², він є найбільшим і за розміром, і за потужністю. Це новий флагман у власній світовій мережі інженерних центрів і технологічних хабів Volvo Cars. Інші центри для тестування ПЗ також розміщені у шведському м. Лунд та китайському м. Шанхай.

Флагманський EX90 демонструє швидкі зміни в автомобільній індустрії. Продажі електричних Volvo все частіше здійснюватимуться онлайн. Оснащені інноваційними комп’ютерами із власним ПЗ, електромобілі постійно вдосконалюватимуться завдяки регулярним віддаленим оновленням ПЗ.

Власна розробка та тестування ПЗ – ключовий фактор досягнення стратегічних амбіцій компанії із лідерства в галузі нових технологій та створення повністю електричних автомобілів до 2030 року.

«Надсучасний центр стане осередком глобальної діяльності з тестування та валідації ПЗ, — зазначив Андерс Белл, глобальний керівник відділу досліджень та розробок.Розробники з усіх інженерних майданчиків і технологічних хабів можуть тестувати ПЗ віддалено, 24 години на добу, 365 днів на рік. Завдяки цьому центру компанія встановила новий стандарт для автомобільної індустрії».

Спочатку в новому центрі тестування ПЗ працюватиме 100 осіб, але щойно він функціонуватиме на повну потужність, працевлаштують до 300 працівників. Очікується, що у центрі розмістять 500 тестових стендів та цифрових тестових середовищ. До цього їх було лише 200.

Центр у Ґетеборзі тісно співпрацюватиме з іншими світовими інженерними центрами, що мають ключову роль у розробці ПЗ. Цього року Volvo Cars відкрила новий технологічний хаб у Сінгапурі та оголосила про наміри відкриття хабу у Кракові.

«Число інженерів зростає, вони працюють над широким спектром цікавих завдань,зазначає Алвін Баккенес, глобальний керівник відділу розробки ПЗ. — Компанія прагне прискорити темпи впровадження інновацій, розробляючи ПЗ для ключових сфер діяльності Volvo Cars: від основних технологій безпеки, заснованих на глибокому розумінні причин аварій, до алгоритмів сприйняття і допомоги водієві. І звісно ж – ПЗ для майбутнього автономного водіння».

Інженери також розробляють підключені функції наступного покоління та підтримують роботи з розробки за допомогою аналізу даних. Наразі компанія шукає інженерів у центрах у всьому світі.

Автовиробник має мережу інноваційних центрів, стратегічно розміщених у всьому світі, зокрема, у Швеції, Індії, Китаї. Кожен центр має власну сферу діяльності, проте усі об’єднані єдиною метою.