VOLVO CAR – КИЇВ АЕРОПОРТ
15.04.2024 EUR / UAH = 42.4
+38 044 591 70 70

Volvo Select

ЩО ТАКЕ ПРОГРАМА VOLVO SELEKT

Програма VOLVO SELEKT дозволяє обрати найкраще авто з пробігом, які є в наявності. Це автомобілі, які пройшли сертифіковану перевірку та оснащені найостаннішими версіями програмного забезпечення.

Вольво селект має широку сервісну підтримку включно з технічним оглядом та допомогою у дорозі.

Вам варто лише зайти на selekt.volvocars.com.ua та обрати саме той автомобіль Volvo, який ідеально буде відповідати всім вашим смакам.

ПЛЮСИ ПРОГРАМИ VOLVO SELEKT

 • СУВОРИЙ КОНТРОЛЬ

  Підтвержена історія сервісу

  Точний пробіг

 • ПІДГОТОВКА

  Перевірка по 100 пунктам

  Тільки оригінальні запасні частини

  Оновлення програмного забезпечення

 • ПІДТРИМКА

  Технічна допомога в дорозі протягом 12 місяців

 • ОБСЛУГОВУВАННЯ

  Спеціальні умови сервісної підтримки протягом 1 року

КОНТРОЛЬ

Кожен автомобіль, який потрапляє під програму Volvo Selekt, повинен відповідати суворим вимогам Volvo з огляду параметрів зовнішнього вигляду, безпеки та ефективності, тому він має пройти понад 100 пунктів перевірок, контроль історії сервісу та повноту проходження всіх технічних оглядів. При підготовці використовуються тільки оригінальні запчастини Volvo, тому це є абсолютна гарантія, що автомобіль лишається 100 % оригінальним Volvo. Також це проведення оновлення програмного забезпечення авто, що є окремою ексклюзивною послугою для дилерів автомобілів Volvo та є гарантією того, що автомобіль з програми Volvo Selekt має оптимальні функції ефективності.

ПІДГОТОВКА

Всі автомобілі Volvo Selekt проходять ретельний технічний огляд. Неважливо скільки років вашому автомобілю з програми Volvo Selekt. Протягом наступного технічного огляду ви будете абсолютно впевнені, що більшість деталей та вузлів авто справні, а процес проходження ТО без сюрпризів.

ПІДТРИМКА

Важливою перевагою Volvo Selekt є спеціальна програма Volvo Assistance, яка гарантує 12 місяців технічної допомоги. Це не просто пакет ремонтних послуг у дорозі, це цілий комплекс підтримки. У будь-якій точці України Ви можете цілодобово отримати допомогу якщо трапилась несправність або аварійна ситуація згідно умов програми. Щоб не трапилось, прокол шини чи ДТП - Ви завжди можете бути впевнені в допомозі Volvo Assistance, щоб знову бути на ходу.

ОБСЛУГОВУВАННЯ

Автомобілі, які куплено за програмою Volvo Selekt, згідно з умовами програми мають сервісну підтримку на 1 рік. Дізнайтеся детальну інформацію за тел.: 044 591 70 70.

АВТО VOLVO SELEKT