VOLVO CAR – КИЇВ АЕРОПОРТ
26.05.2024 EUR / UAH = 43.95
+38 044 591 70 70

Електромобілі Volvo

Переваги електромобілів Volvo

Volvo – один з провідних світових автовиробників, який приділяє особливу увагу безпеці, екології та комфорту. Електромобілі Volvo не є винятком і пропонують ряд переваг, які роблять їх привабливим вибором для багатьох споживачів:

 • Покращена безпека. Найсучасніші системи безпеки, які допомагають захистити водіїв та пасажирів.
 • Екологічність. Електромобілі Volvo не викидають шкідливих викидів у навколишнє середовище, що робить їх більш екологічно чистими, ніж бензинові і дизельні автомобілі. 
 • Економія. Volvo електрокари споживають набагато менше енергії, ніж авто з двигунами внутрішнього згоряння. Це означає, що вони мають нижчу вартість експлуатації та несуть менший вплив на довкілля.
 • Комфорт. Вольво електро тихіші за класичні автівки. Це забезпечує комфортнішу їзду для водіїв та пасажирів. Вони також мають більш плавний розгін і гальмування, що також сприяє зручності.
 • Запас ходу. Електро авто Volvo мають значний запас ходу, що дозволяє їм проїжджати сотні кілометрів на одному заряді. 

Як довго може тривати зарядка, якщо робити це вдома?

Час зарядки Вольво електромобіля вдома залежить від таких факторів: 

 

 1. тип зарядного пристрою, який використовується; 
 2. ємність акумулятора конкретного електрокара;
 3. початковий рівень заряду. 

Загалом, час повної зарядки електромобіля Volvo вдома становить від 5 до 12 годин.

Volvo XC40 Recharge, C40 Recharge та новий EX30 можуть зарядитися до 80 % від звичайного домашнього зарядного пристрою за 8 годин.

Volvo S90 Recharge за 12 годин досягає 80 % заряду від звичайної домашньої зарядки.

Щоб зарядити електро авто Volvo швидше, варто використовувати пристрої швидкої зарядки, які заряджають авто від 0 до 80 % за 30-45 хвилин.

Скільки коштує акумулятор електромобіля?

Вартість акумулятора Вольво електрокара формується в залежності від чинників, серед яких:

 • Тип. Акумулятори з літій-іонної батареї (Li-Ion) є найпоширенішими для електромобілів Volvo. Вони дорожчі,за нікель-метал-гідридні батареї (NiMH), але мають більшу ємність і триваліший термін служби.
 • Ємність. Акумулятори з більшою ємністю коштують дорожче, ніж батареї меншою ємністю. 
 • Тип авто. Акумулятори для більших автомобілів, наприклад, Volvo XC90 Recharge, коштують дорожче, ніж для менших авто, таких як Volvo XC40 Recharge. 

Загалом, вартість батареї електроавто Volvo становить від 10 000 до 20 000 доларів США.

Яку гарантію на акумулятор пропонує Volvo Cars?

Volvo Cars пропонує 8-річну гарантію на акумулятори своїх електромобілів. Ця гарантія покриває заводські дефекти, а також втрату ємності до 78 % від початкового рівня.

Гарантія на акумулятор Volvo діє з дати першого постачання автомобіля клієнту. Щоб гарантія була чинною, електромобіль повинен проходити планове обслуговування в офіційних дилерських центрах Volvo.

Якщо батарея вашого Вольво електрокара виходить з ладу протягом гарантійного терміну, її буде відремонтовано або замінено безкоштовно.

Чи можна замінити акумулятор?

Так, в електро авто Volvo можна замінити батарею. Вони розташовані в задній частині автомобіля під багажником. Зазвичай доступні для заміни виключно в офіційних сервісних центрах Volvo.

Яке обладнання потрібно, щоб легко та безпечно заряджати електромобіль вдома?

Для цього вам знадобиться таке обладнання:

 • Зарядний пристрій для електроавто. Бувають різних типів, з різною потужністю та функціями. Його вибір залежить від типу електромобіля, потреб та бюджету власника авто.
 • Розетка для зарядки, що розрахована на потужність зарядного пристрою. 
 • Захист від перенапруги. Допомагає захистити електрокар та зарядний елемент від пошкоджень у разі перенапруги в електромережі.

Де купити новий електрокар Вольво в Україні?

Автосалон Volvo Car-Київ Аеропорт є одним з найсучасніших офіційних дилерських центрів Volvo в Україні.  Він розташований на Бориспільському шосе у 7 хв від м. Київ у с. Чубинське, вул. Київська, 47.

Салон пропонує широкий вибір нових автомобілів Volvo, включаючи й електромобілі Volvo XC40 Recharge, C40 Recharge, S90 Recharge та EX30, а також аксесуари і запчастини для автомобілів Volvo.

Volvo Кар - Київ Аеропорт – ваш надійний партнер у світі Volvo.