VOLVO CAR – КИЇВ АЕРОПОРТ
27.05.2024 EUR / UAH = 43.95
+38 044 591 70 70

Оригінальні аксесуари Volvo

Фінальний штрих у створенні ідеального Volvo

Оберіть модель

Дослідіть наш великий асортимент супутніх товарів і аксесуарів, що дозволяють зробити ваші поїздки комфортними і отримати максимум від вашого Volvo.

Безпека для найменших

Інноваційні розробки у сфері безпеки дітей в автомобілі дозволили створити унікальний асортимент дитячих автокрісел для малюків різних вікових груп вагою від 0 до 36 кг. Кожне покоління автокрісел розроблено з урахуванням багаторічного досвіду, застосуванням нових знань і технологій. Ми провели ряд випробувань в умовах, максимально наближених до реальних на дорозі, врахували потреби батьків і подбали про комфорт малюків. Все це дозволило створити максимально ергономічні та зручні автокрісла, що здатні забезпечити найкращу безпеку.

Унікальний стиль

Лінійка аксесуарів для стилізації дозволяє не тільки персоналізувати та створити свій унікальний дизайн Volvo, але й поліпшити динаміку автомобіля.

Подорожуйте з комфортом

Спеціальні аксесуари для комфорту на далекі відстані: подушки під шию, електричні обігрівачі для забезпечення тепла та створення затишної атмосфери в салоні, стильні бризковики, завдяки яким скорочується час і зусилля на підтримку автомобіля в чистоті, та інші аксесуари.

Завжди на зв'язку

Інноваційна система IntelliSafe, навігація Sensus, функція підключення смартфона Smartphone Integration й інші інтелектуальні функції для вашої безпеки, зручності та комфортного перебування в дорозі.

Активний спосіб життя

Асортимент аксесуарів для багажного відділення розроблені для зручності під час подорожей за межі міста, транспортування спортивного спорядження, перевезення різних видів багажу.