VOLVO CAR – КИЇВ АЕРОПОРТ
26.05.2024 EUR / UAH = 43.95
+38 044 591 70 70

Зобов‘язання Volvo щодо обслуговування

Обслуговування, у центрі уваги якого знаходитеся Ви та Ваші потреби

Якість. Впевненість. Експертні знання.

Ми даємо Вам офіційну обіцянку. Вона називається «Зобов‘язання Volvo щодо обслуговування» та гарантує неперевершене поєднання якості, впевненості та експертних знань.

Замовлення послуги
Безкоштовне оновлення програмного забезпечення

Команда Volvo постійно розробляє та покращує програмне забезпечення для своїх автомобілів. Це означає, що ваш Volvo може стати трохи краще під час кожного технічного обслуговування, адже до пакету послуг завжди входить безкоштовне оновлення програмного забезпечення. До числа функцій або систем, що підлягають оптимізації, входять кондиціонування повітря, дані про двигун та інформація для водія

Альтернативні варіанти щодо транспорту

Вам необов‘язково залишатися без засобу пересування, коли Ваш автомобіль проходить обслуговування. Саме тому ми полегшуємо Ваше життя, пропонуючи альтернативні варіанти щодо транспорту. Замовляйте у Вашого особистого консультанта з питань технічного обслуговування.

Особлива увага на безпеці

Ми підключаємо Ваш Volvo до комп‘ютеризованої системи діагностики з метою перевірити, чи правильно функціонують все системи. У рамках технічної перевірки ми також вивчаємо стан акумулятора. Багато сучасних пристроїв (такі як iPod, мобільні телефони, навігаційні системи тощо) беруть енергію від акумулятора, а завдяки перевірці його стану ми забезпечуємо Ваш спокій.

Мийка автомобіля після обслуговування

Завжди приємно сідати в ідеально чистий та щойно вимитий автомобіль, а тому ми помиємо Ваш Volvo кожного разу, коли Ви залишите його на обслуговування у наших центрах. У рамках Зобов‘язання Volvo щодо обслуговування Ваш автомобіль не тільки обслуговують і перевіряють зсередини, але й миють та доглядають зовні.

Особиста контактна особа, закріплена за вами

У рамках Зобов‘язання Volvo щодо обслуговування ми завжди надамо Вам персонального консультанта з питань технічного обслуговування, який спеціального навчений у Volvo та здатний відповісти на Ваші питання. Ваш персональний консультант з питань технічного обслуговування завжди готовий забронювати для Вас час проходження обслуговування або замовити інші роботи, такі як заміна шин або догляд за автомобілем.

Безкоштовне продовження терміну технічної допомоги на один рік

У рамках Оригінального обслуговування від Volvo ми безкоштовно продовжимо термін Технічної допомоги від Volvo на один рік. Технічна допомога від Volvo означає, що у випадку несправності Ви можете цілодобово отримати допомогу у будь-якому місці у Західній Європі. Ми вирішуємо будь-які питання від заміни колеса з проколотою шиною до відшкодування витрат за проживання під час ремонту автомобіля. Натисніть тут, що передивитися додаткову інформацію та умови.