VOLVO CAR – КИЇВ АЕРОПОРТ
24.07.2024 EUR / UAH = 45.2
+38 044 591 70 70

Офіційний сервіс Volvo

Технічне обслуговування Volvo на офіційній сервісній станції

Наше обслуговування з турботою про вас

16 грудня 2016 дилерський центр «Volvo Car – Київ Аеропорт» офіційно отримав статус першого та поки що єдиного дилера Volvo, сертифікованого за найвищими стандартами виробника — архітектурними Volvo Retail Experience (VRE) та стандартами обслуговування клієнтів Volvo Personal Service (VPS).

Volvo Personal Service

По-перше, це новий, більш ефективний спосіб роботи наших фахівців. Це втілення власного шляху Volvo щодо володіння автомобілем Volvo, нашого прогресивного способу мислення та інноваційного підходу до спрощення щоденного життя.

Організація роботи на станціях техобслуговування автомобілів залишалася практично незмінною протягом останніх 50 років, і сьогодні, Volvo першими змінюють цю ситуацію.

Основна мета — спростити життя власникам автомобілів

З моменту заснування компанії ми ставили на перше місце потреби людини. Все, що робить Volvo, починається з людини. Саме це є основною метою всієї нашої діяльності і саме це відрізняє Volvo від інших автомобільних компаній.

Концепція Персонального Сервісу від Volvo є частиною традиції інновацій. Шведи завжди славилися інноваційними винаходами, що роблять щоденне життя людей простіше. І бренд Volvo завжди був і залишається лідером — ми не визнаємо загальноприйнятих шляхів вирішення завдань. Ми завжди в першу чергу дбаємо про людину і ставимо її в центр уваги.

Основні переваги для вас.

Головне – не автомобілі. Головне – це люди.

Індивідуальний підхід саме до вас

Висококваліфікований технічний фахівець, який не тільки швидко і якісно проведе обслуговування вашого Volvo, але і завжди відповість на всі запитання

Час обслуговування – до 1 години

Ми скоротили час обслуговування автомобіля до 1 години! Це дозволить вам зберегти час для спілкування з близькими людьми

Якісно. Швидко. Комфортно.

У «Volvo Car-Київ Аеропорт», ми гарантуємо якісне, швидке і комфортне обслуговування автомобіля. Вам більше не доведеться повертатися повторно для усунення недоліків

Згідно концепції бренду Volvo щодо спрощення життя та задоволення потреб клієнтів, ми вважаємо, що обслуговування автомобіля не повинно створювати додаткових проблем.

Наш унікальний підхід до технічного ремонту – це турбота не тільки про ваш Volvo, але й про вас. Тепер володіння автомобілем принесе максимум задоволення, тому що ми допоможемо вирішити будь-яку задачу.

 • Офіційний сервіс Volvo відповідно до стандартів бренду

  Технічне обслуговування та ремонт Volvo на офіційній сервісній станції Volvo Car - Київ Аеропорт – це поєднання інноваційних методів бренду, навичок фахівців і використання оригінальних запчастин.

 • Комплексна діагностика

  Планова діагностика авто запобігає виникненню несправностей і сприяє безпечним поїздкам. Кваліфіковані фахівці проведуть комплексну діагностику систем, зокрема перевірку акумуляторної батареї та систем безпеки.

 • Особистий менеджер

  За кожним клієнтом закріплений особистий менеджер протягом всього терміну виконання ремонту, який надасть допомогу та контролюватиме процес робіт.

 • Альтернативний транспорт

  Щоб ви не змінювали свої плани та графік, ми запропонуємо вам альтернативний транспорт Volvo.

Офіційна станція техобслуговування Volvo Car - Київ Аеропорт пропонує повний спектр послуг з регламентного ТО, сервісного обслуговування та ремонту автомобілів Volvo. Відповідність міжнародним стандартам і потребам клієнтів, використання оригінальних запчастин і кваліфікований персонал сприяють повному усуненню поломки. Після кожного сеансу обслуговування виконується комплексна мийка авто зовні та всередині. У разі планової діагностики ми перевіряємо програмне забезпечення та встановлюємо останню доступну версію для вашої моделі.

Довірте ремонт Volvo досвідченим фахівцям, які бездоганно знають конструкцію та особливості роботи всіх систем. Ми пропонуємо преміальний рівень обслуговування, забезпечуючи безпечне та надійне функціонування автомобіля. Переконайтеся в цьому, записавшись на діагностику в офіційний сервісний центр Volvo Car - Київ Аеропорт на сайті або за вказаними номерами телефону.