VOLVO CAR – КИЇВ АЕРОПОРТ
24.07.2024 EUR / UAH = 45.2
+38 044 591 70 70

Volvo On Call в Україні

Дистанційне керування Volvo On Call тепер доступне в Україні – зробіть своє життя простішим

Робимо життя простішим.

Volvo On Call пропонує корисні функції для управління вашим Volvo, а також забезпечує миттєвою підтримкою, незалежно від того, де ви знаходитесь. Volvo On Call поєднує в собі мобільний додаток, Wi-Fi в салоні автомобіля і підключені сервіси, що заощаджують ваш час і покликані зробити ваше життя простішим.

Закриваємо - Відмикаємо

Більше немає потреби хвилюватися, чи закрили ви автомобіль. Наразі функція замикання та відмикання вашого Volvo доступна з будь-якого місця вашого перебування.

Клімат контроль

Ви самостійно вирішуєте, чи бажаєте ви прогріти авто взимку, чи охолодити його влітку – це доступно завдяки функції віддаленого запуску двигуна та контролю клімату.

Надіслати місце призначення

Надішліть до системи навігації вашого авто пункт призначення перед виїздом.

Журнал поїздок

Ідеальний журнал для того, щоб мати перелік ваших поїздок, які можна експортувати до Excel чи формат .CSV.

Підтримка на дорозі

Натисніть кнопку Volvo On Call або скористайтесь мобільним додатком, щоб зв’язатися з оператором, який надішле вам допомогу по координатам GPS.

Невідкладна допомога

Якщо трапилася екстрена ситуація, натисніть кнопку SOS, що розташована на стельовій консолі, — і допомога буде направлена негайно.

Автоматичне попередження про зіткнення

У разі виявлення зіткнення, ваш Volvo зателефонує до спеціально навченого оператора для зв’язку із вашим авто та, у разі потреби, надішле невідкладну допомогу.

Попередження про викрадення

Система Volvo On Call отримує повідомлення, якщо відбувається підозріла спроба проникнення в автомобіль. Якщо автомобіль викрадений, ми можемо за допомогою GPS-пеленгатора автомобіля визначити його місце розташування і знерухомити.

Як отримати Volvo On Call?

Використання додатку Volvo On Call потребує заводського оснащення системами Volvo On Call для авто не пізніше 12 модельного року. В залежності від моделі та комплектації авто функції Volvo On Call можуть різнитися. Дізнайтеся про деталі у офіційних дилерів Volvo.

Телематична система Volvo On Call для дистанційного керування Volvo працює як мобільний додаток та інтегрується з вашим смартфоном. Програма доступна для встановлення на базі iOS або Android і може використовуватися українською мовою.

Система є частиною концепції бренду Volvo щодо спрощення життя людей і задоволення їх потреб. Volvo On Call дозволяє керувати функціями автомобіля всього одним дотиком на смартфоні та зробити поїздку ще комфортнішою. Низка корисних опцій забезпечує підтримку, незалежно від вашого місця знаходження:

 • Закрити / відкрити

  Тепер не потрібно хвилюватися про те, чи закритий автомобіль. Опція дистанційного відкриття та закриття дверей доступна, де б ви не знаходилися.

 • Клімат-контроль і запуск двигуна

  Ви заздалегідь готуєте Volvo до роботи, заощадивши час і налаштувавши комфортну температуру в салоні. Охолоджуйте салон автомобіля влітку або прогрійте його взимку за допомогою дистанційного запуску двигуна.

 • Повідомити про місце призначення

  Надішліть пункт призначення в систему навігації, щоб заздалегідь спланувати маршрут.

 • Не загубити Volvo

  Знайдіть свій автомобіль на переповненій або незнайомій парковці.

 • Перевірити рівень пального

  Перегляньте кількість пального, щоб вчасно заправити авто.

 • Журнал поїздок

  Карта ваших поїздок доступна для експорту в Excel або форматі CSV.

 • Доступ до мобільного інтернету

  Встановивши додаткову SIM-карту, в автомобілі з'явиться повноцінний доступ до LTE інтернету. Завдяки якісному сигналу Sensus Connect зможе роздати Wi-Fi для пасажирів.

Допомога в дорозі

Якщо ваш Volvo потребує допомоги, Volvo On Call повідомить про проблему, навіть якщо ви не зможете зателефонувати

 • У разі ДТП або розкритті подушок безпеки, система автоматично зателефонує в контакт-центр, щоб викликати екстрені служби.
 • У разі необхідності виклику невідкладної допомоги натисніть кнопку SOS.
 • Щоб побудувати маршрут і зорієнтуватися у незнайомій місцевості, зв'яжіться з оператором, який направить вам координати GPS. Для цього натисніть кнопку Volvo On Call або скористайтеся мобільним додатком.
 • Volvo On Call відправить повідомлення, якщо автомобіль буде відкритий без вашого відома.

Volvo On Call в Україні сумісна практично з усіма гаджетами, що представлені на ринку, зокрема смартфонами, смарт-годинниками Apple Watch®, планшетами та ноутбуками на Windows®10. Керувати додатком також можна за допомогою голосу, говорячи потрібні команди.

Встановлення вимагає заводського оснащення даною системою (доступно для авто не старше 2012 року випуску, а в залежності від моделі, функції можуть відрізнятися). Використання Volvo On Call закріплюється за одним автомобілем і діє протягом 15 років з дати першого продажу.

Докладніше про роботу програми та доступну для вашого авто версію дізнайтеся у офіційного дилера Volvo Car - Київ Аеропорт. Завітайте у дилерський центр або телефонуйте за номерами телефону, що вказані на сайті.