VOLVO CAR – КИЇВ АЕРОПОРТ
23.06.2024 EUR / UAH = 43.65
+38 044 591 70 70

Чисте повітря в вашому Volvo з вигодою до 20%!

770x545_226.jpg

Саме зараз так важливо подбати про своє здоров'я, записавшись на діагностику та антибактеріальну обробку системи кондиціонування, а також перевірити роботу повітряних фільтрів і за необхідністю замінити їх.

Із 01 січня по 30 червне 2024 року в ДЦ «Volvo Car – Київ Аеропорт», що на Бориспільському шосе, діють спеціальні умови на проведення бактерицидного очищення cистеми кондиціювання автомобілів Volvo із знижкою 20% на роботи, які необхідні для виконання чистки системи кондиціонування та на рідину для чистки системи. Якщо потрібно замінити фільтр салону по регламентним роботам, то ви отримаєте 10% знижки на фільтр та оплатити роботи по його заміні за ціною 1 гривня з ПДВ.

ЗАПИС НА СЕРВІС

Для виконання робіт з бактерицидного очищення системи кондиціонування наші фахівці використовують спеціальний професійний пристрій. Ця новітня розробка поєднала в собі високу ефективність очищення й легкість застосування. Бактерицидне очищення систем кондиціонування сприяє видаленню грибка, що є причиною неприємного запаху в салоні автомобіля. Усі операції здійснюються без розбирання вузлів системи кондиціонування з використанням високоякісних матеріалів, тому ця процедура виконується швидко й безпечно. Тож бактерицидне очищення системи кондиціонування дозволяє зберегти здоров'я автовласника та його пасажирів, створити й постійно підтримувати відповідний мікроклімат у салоні автомобіля під час подорожей.

Обслуговуйте ваш Volvo у сервісному центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт» легко та швидко!


* Спеціальна пропозиція діє з 01.01.2024 по 30.06.2024. Під вигодою мається на увазі: зниження вартості на 20% на роботи, які необхідні для виконання чистки системи кондиціювання від регулярної вартості робіт., зниження вартості рідини для чистки системи на 20% від загальної вартості та зниження вартості фільтра на 10% від загальної вартості. Ця пропозиція не додається до інших акційних пропозицій та знижок. Право на отримання знижки згідно з цією пропозицією мають тільки фізичні особи в ДЦ «Volvo Car – Київ Аеропорт» за адресою : вул. Київська, 47, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл., Україна. Додаткова інформація за телефоном відділу сервісу: (044) 591 75 70.