VOLVO CAR – КИЇВ АЕРОПОРТ
24.07.2024 EUR / UAH = 45.2
+38 044 591 70 70

Знижка вихідного дня у Volvo Car - Київ Аеропорт

Banner_Volvo_770x545_4 (1).jpg

Офіційний сервісний центр Volvo в Україні Volvo Car – Київ Аеропорт пропонує клієнтам Volvo скористатися спеціальною пропозицією на сервісні роботи!

-15% на всі сервісні роботи* у святкові та вихідні дні!

Головним пріоритетом для нашого сервісного центру – це задоволеність та безпека наших клієнтів, тому пропонуємо скористатися спеціальною сервісною акцією «Знижка вихідного дня».

Клієнти, які відвідають сервісний центр Volvo Car – Київ Аеропорт, що на Бориспільському шосе у вихідні (субота/ неділя) та святкові дні отримують знижку у розмірі 15% на сервісне обслуговування та мийно-притиральні роботи.

Найвищим пріоритетом для кожного співробітника дилерського центру є Ваше 100% задоволення, тому ми завжди прагнемо перевершити Ваші очікування і зробити Ваш візит до нашого автосалону легким та приємним.

ЗАПИС НА СЕРВІС

Обслуговуйте Ваш автомобіль в сервісному центрі «Volvo Car – Київ Аеропорт» легко і швидко!


ТОВ «ВІДІ Нордвей». Код ЄДРПОУ 40252545.

*Під знижкою мається на увазі надання знижки в розмірі 15% на сервісне обслуговування та мийно-прибиральні роботи (зовнішнє миття, прибирання, хімчистка автомобіля) за умови, що клієнт, який відвідає сервісну станцію підприємства у святкові дні або у суботу та неділю, надається знижка у дилерському центрі ТОВ «Нордвей» за адресою: вул. Київська, 47, с. Чубинське, Бориспільський р-н., Київська обл. Пропозиція діє з 01липня по 31 грудня 2024 року в офіційному сервісному центрі Volvo Car – Київ Аеропорт. Право на отримання знижки даної пропозиції мають тільки фізичні особи. Знижки по даній пропозиції не підсумовуються з іншими знижками. За детальною інформацією звертайтеся за тел.. 044 591 70 70