VOLVO CAR – КИЕВ АЭРОПОРТ
24.07.2024 EUR / UAH = 45.2
+38 044 591 70 70

Volvo EX30 здобув нагороду «Автомобіль року» ще до появи на окремих ринках

volvo-ex30-zdobuv-nagorodu-avtomobil-roku-she-do-poyavi-na-okremih-rinkah

Новий повністю електричний Volvo EX30 здобув престижні нагороди «Автомобіль року» та «Малий SUV/кросовер року» від британського друкованого видання The Sun. Церемонія нагородження News UK Motor Awards відбулася 5 жовтня 2023 року в Лондоні та стала преамбулою історії появи авто на окремих ринках.

Електромобіль відзначили нагородами ще до того, як перші власники потраплять за кермо. Нагорода посилює позиціонування EX30 як взірцевої моделі у сегменті: із виключно електричними двигунами, інноваційними технологіями, системами безпеки та стильним дизайном. Тобто – шведська якість за доступною ціною.

Роб Гілл, редактор відділу автоіндустрії у The Sun, переконаний, що Volvo EX30 уособлює все, що очікують від сучасного Volvo. Безпечний і екологічний, він доступний за ціною, на яку і не сподівалися. «EX30 стане величезним хітом. Ми в цьому абсолютно впевнені. Цей автомобіль не лише забирає додому коронну нагороду «Малий SUV/кросовер року», він є визначним переможцем – Автомобілем року», – відзначив Р. Гілл.

Нагорода «Малий SUV/кросовер року» уособлює підтримку Volvo EX30 від багатьох національних медіаплатформ Великої Британії, зокрема видання The Sunday Times. Нік Руффорд, редактор автомобільної рубрики The Sunday Times, підкреслив: «Кмітливі покупці чекали на стильний енергійний електромобіль із родзинкою, що не спустошить гаманець. Стартова ціна цього міні-Volvo нижча не лише за ціну його електричних конкурентів, але і багатьох бензинових SUV».

EX30 – це найкомпактніший кросовер Volvo Cars, що побудований на спеціально розробленій електричній платформі. Окрім електричної енергії від акумулятора, що забезпечує нульові викиди вихлопної труби, платформа мінімізує викиди вуглекислого газу протягом усього життєвого циклу автомобіля.

Власники можуть обрати один із трьох електричних силових агрегатів: версія Single Motor – один двигун потужністю 200 кВт (272 к.с.) і акумулятор 51 кВт·год; версія зі збільшеним запасом ходу Single Motor Extended Range – один двигун зі збільшеною до 69 кВт·год ємністю акумулятора; з додатковим другим електродвигуном – версія Twin Motor Performance – потужністю 315 кВт (428 к.с.) і акумулятором 69 кВт·год. Версія Twin Motor має запас ходу до 476 км. Потрібно трохи більше 25 хв, щоб зарядити акумулятор від 10 до 80 %.

Крістіан Ельвефорс, керуючий директор Volvo Car у Великій Британії, переконаний, що кращої реакції на нову модель годі було і очікувати. Нагороди підтверджують віру компанії в те, що EX30 змінить уявлення покупців про електромобіль. Він відповідає їх стилю життя, потребам водіння і, що важливо, бюджету. «Успіх EX30 матиме вирішальне значення для зростання бренду – лідерство в сегменті електромобілів перейде на ще вищий рівень», – сказав К. Ельвефорс.

В Україні вартість на новий Volvo EX30 стартує від 1 312 191 гривень*. Cтати одним із перших власників найкомпактнішого SUV бренду можна вже зараз, забронювавши електромобіль в офіційний дилерських центрах Volvo.

*Вартість (ціна) вказана без урахування вартості додаткового обладнання та аксесуарів, та надана для ознайомлення, не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість визначається у договорі купівлі-продажу на дату його укладання. Розрахунок вартості вказано станом на 15.06.23 року за курсом, який відображається на веб-сайті http://www.winner.ua/

Тривалість заряджання залежить від: зовнішньої температури, температури акумулятора, обладнання для заряджання, стану акумулятора та автомобіля. Запас ходу відповідно до реалістичного циклу водіння WLTP у контрольованих умовах для нового автомобіля. Реальний діапазон може відрізнятися. .