VOLVO CAR – КИЕВ АЭРОПОРТ
24.07.2024 EUR / UAH = 45.2
+38 044 591 70 70

Volvo першим попереджатиме водіїв про аварії попереду

volvo-pershim-poperedzhatime-vodiyiv-pro-avariyi-poperedu

Компанія Volvo Cars першою презентує ще одну інноваційну функцію підключеної безпеки в авто – попередження про аварії. Вперше автомобілі Volvo попереджатимуть водіїв про аварії попереду, використовуючи дані з центру керування дорожнім рухом в режимі реального часу. Нова функція буде доступна у сумісних між собою автомобілях Volvo в Європі, починаючи з Данії.

Лише уявіть: ви рухаєтеся звивистою сільською дорогою, де неможливо розгледіти, що попереду, і раптом Volvo сповіщає – сталася аварія. Ви спокійно зменшуєте швидкість і перед виїздом за наступний поворот – бачите пошкоджене авто на своїй смузі руху. Завдяки попередженню, ви підготувалися і зреагували на випередження.

Щоб допомогти водіям уникнути зіткнень і заторів, спричинених аварією, функція миттєво оповістить водія про аварійну ситуацію на відстані до декількох сотень метрів попереду. Дані про місцезнаходження надаються національними управліннями автомобільних доріг та сумісними автомобілями Volvo.

«Із революційною технологією підключеної безпеки система попередження про аварії попереду допоможе водіям Volvo уникнути неприємних несподіванок та сприятиме підвищенню безпеки на дорогах, зазначає Оса Хаглунд, керівник Центру безпеки Volvo Cars. Співпраця з Управлінням дорожнього руху Данії та іншими партнерами в екосистемі Data for Road Safety допоможе компанії впровадити нову функцію та зберегти лідерство в інноваціях у сфері безпеки».

Перша в галузі технологія підключеної безпеки Volvo Cars, представлена у 2016 році, використовує «хмару» Volvo Cars на основі даних у режимі реального часу. Це дозволяє автомобілям Volvo взаємодіяти один з одним, попереджаючи водіїв про дорожні умови й небезпеки поблизу. Відтепер водії, незалежно від часу доби, також будуть попереджені про аварії попереду.

В майбутньому автовиробник планує інтегрувати ще більше даних про дорожній рух. Їх надаватимуть партнери із європейської екосистеми Data for Road Safety,, включно з національними центрами управління дорожнім рухом в інших країнах і автомобілями інших брендів.

Щоб зробити дорожній рух безпечнішим, Volvo Cars закликає управління автомобільних доріг ділитися анонімними даними про аварійні ситуації та заохочує інших автовиробників приєднатися, запропонувавши подібні функції. Volvo Cars завжди надавала і надалі надаватиме підключені дані про безпеку іншим користувачам для інтеграції у функції безпеки.

«Volvo Cars – перший автовиробник, що використовуватиме нову систему збору даних про дорожні аварії у режимі реального часу,зазначає Стіне Бендсен, голова Данського центру управління дорожнім рухом при Управлінні дорожнього руху Данії. Швидке оповіщення про аварію попереду дає водію більше часу, щоб сповільнитися і збільшити дистанцію до транспортного засобу попереду. Це знижує ризик подальших зіткнень і захищає людей, які працюють над звільненням дороги».

Власники Volvo, обравши функцію обміну даними, легко зроблять свій внесок у безпеку дорожнього руху. Активувати функцію можна за допомогою опції «підключена безпека» на центральному дисплеї автомобіля. Після цього Volvo попереджатиме водія про аварію попереду за допомогою світлової індикації небезпеки на приладовій панелі, а також, за наявності, індикатора на лобовому склі. Водії можуть бути впевнені, що інші авто отримають лише найважливішу інформацію. Всі дані – анонімні для забезпечення конфіденційності.

Нова система попередження про аварію попереду наразі доступна в Данії на всіх моделях Volvo серій 90, 60 і 40, починаючи з 2016 модельного року. Незабаром вона стане доступною на цих моделях на інших європейських ринках.